Dodaj do ulubionych

MEDchart - oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego

MEDchart-logo-400x400
Wyślij wiadomość

Strona WWW www.medchart.pl
Kategoria
Narzędzia

535 Wyświetleń

0 Komentarze

Wydrukuj tą stronę

Dodaj do ulubionych

MEDchart - oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego

MEDchart to oprogramowanie medyczne stworzone z myślą o gabinetach lekarskich i przychodniach. Działa z poziomu przeglądarki na wszystkich urządzeniach z dostępem do internetu. Jest intuicyjne i proste w obsłudze - nie wymaga czasochłonnych szkoleń i obszernej instrukcji. Do jego użytkowania wystarczy laptop, tablet lub smartfon z aktualną przeglądarką, gabinet nie musi być zatem wyposażony w najnowocześniejsze sprzęty. Nie trzeba również martwić się jakąkolwiek instalacją i aktualizacją oprogramowania.

Wśród najważniejszych funkcjonalności wyróżnić można: kartoteki pacjentów, rejestrację wizyt w wygodnym kalendarzu, powiadomienia SMS dla pacjentów, wystawianie elektronicznych recept, szablony dokumentów takich jak skierowania, zaświadczenia i zwolnienia, aktualizowaną na bieżąco bazę leków, generowanie dokumentów przydatnych podczas rozliczeń oraz prowadzenie, przetwarzanie i archiwizowanie elektronicznej dokumentacji medycznej.

Oprogramowanie medyczne MEDchart jest stale rozwijane i dopasowywane do zmieniających się regulacji prawnych. Zadbano również o bezpieczeństwo przetwarzanych w nim danych - najwyższej jakości ochrona jest zgodna z wytycznymi GIODO.

Strona WWW www.medchart.pl
Kategoria

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


7 + 0 =

Strony Dla Firm